İnternet sitenizin projesinin planlanması, tasarlanması, uygulanması, denenmesi, web ortamında yayınlanması süreçlerini içine alan web tasarım hizmetini Oberon bünyesinde sizlere vermeye başladık. Unutmayın mobil uyumluluk, modern tasarım ve arama motoru optimizasyonu bir internet sitesinin olmazsa olmazıdır!

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarımİnternet sitesi tasarımı; gerçekleştirilecek olan internet sitesi projesinin işletme ihtiyaçlarına ve hedef kitleye uygun olarak görsel tasarımlarının yapılması ve uygulanmasıdır. Günümüz dünyasında firmaların ciddiyetini ve gücünü temsil eden en önemli kıstaslardan birisi internet sitesidir. İnternet kullanım trafiğinin oldukça üst seviyelerde olduğunu göz önünde bulundurursak, artık ihtiyaçların karşılanması için sorduğumuz "kim?, nerede?, nasıl?" gibi soruların cevaplarını arama motorları üzerinden sormaktayız. Bu sanal ortamda bizim kurumsal kimliğimizi yansıtabilecek tek olağanağımız internet sitemiz olmaktadır. Günümüzde sanal ortamda yerini alamayan firmalar yavaş yavaş sektörün gerisine düşmeye başlamaktadırlar. İnternet sitesi yapım hizmetini Oberon Danışmanlık bünyesinde sağlamaktayız.

Hosting - Barındırma Hizmeti

Hostingİnternet sitenizin tasarımı ve uygulanmasının tamamlanmasının ardından yayınlanması aşamasında hosting hizmetimiz devreye girmektedir. Hosting veya Barındırma, internet sitenizde yayınlamak istediğimiz sayfaların, içeriklerin, resimlerin, dökümanların internet kullanıcıları tarafından ulaşabileceği genel bir bilgisayarda (sunucuda) tutulmasıdır. Bu bilgisayarlar (sunucular) aynı anda yüzlerce site ziyaretçisine problemsiz hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Farklı bir tanımlama yapacak olursak; dünya çapında, internet sitelerine bilgisayarların (sunucuların) ev sahipliği yapmasına web hosting denir. Türkiye'nin önde gelen firmalarıyla yaptığımız çözüm ortaklıklarımız ile size kaliteli hizmet sunmaktayız.

Markanızdan başlayarak, logo tasarımınıza; logonuzdan, kurumsal kimliğinize; kurumsal kimliğinizden, alan adınıza; alan adınızdan, internet sitenize ve hosting (barındırma) hizmetinize kadar tüm adımlarınızda Oberon Danışmanlık yanınızda!
Danışmak / Yardım Almak İstiyorsanız, Bizimle İletişime Geçin