Kullanım Koşulları


Hukuksal Bağlayıcılık
Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Şirketimiz halen organize edilmekte olan hizmetlerin tanıtımını, yeni hizmetlerin duyurusunu, hizmetlerin teknik detaylarının sunumunu ve firmamız hakkında genel bilgilendirme yapmak için bu internet sitesini hazırlamıştır. Şirketimiz, internet sitesinin içinde yer alan bilgileri hatasız ve güncel halde tutmaya çalışmakla birlikte buradaki bilgilerin ve/veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında hiçbir garanti vermemektedir.
Şirketimiz işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
İşbu internet sitesinin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirme amacı ile düzenlenmiş olup, bu site içerisinde yer alan hiçbir içerik ziyaretçiler tarafından tavsiye olarak değerlendirilmesi sonucunda hiçbir karar veya eyleme sebebiyet veremez. Benzeri durumlarda tüm sorumluluk bu siteyi ziyaret edene ait olcaktır.
Şirketimiz bu sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.
Bu internet sitesi şirketimizin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Şirketimiz, bu sitelerin içeriklerinin veya içerdikleri diğer bağlantıların doğruluklarından, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılarla ilgili olarak ziyaretçinin yaşadığı hiçbir zarardan sorumlu değildir.
Şirketimiz herhangi bir kötü veya kötüye kullanım halinde ziyaretçiye vermiş olduğu tüm hakları önceden haber vermeksizin derhal iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir. Bu hakkın kullanılmaması sonradan kullanılmayacağı anlamına gelmez.
Şirketimiz bu internet sistesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Oberon markası, Markabank markası, Arabeni markası, Denizli Patent Bürosu markası ve diğer markalar, www.oberon.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinada okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu, iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sinai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Şirketimizin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
Şirketimiz, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve ziyaretçilerine siteye her girişte bu yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
Danışmak / Yardım Almak İstiyorsanız, Bizimle İletişime Geçin