Gizlilik İlkesi

Şirketimiz, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı irtibat bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Şirketimiz, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel/tüzel verileri (isim, şirket ismi, e-posta, iş ve/veya özel adres ve telefon numarası vb.) üçüncü kişilere satmamakta, kiralamamakta ya da başka şekilde kullandırmamaktadır. Kişisel bilgilerinize sadece şirketimizin personelleri ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz tarafından erişilebilirler. Şirketimiz, kişisel bilgiler içermeyen istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.) müşteri memnuniyetini arttırmak için ve genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanabilmekte ve iş ortaklarıyla paylaşabilmektedir.

Şirketimiz kişisel/tüzel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
- Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek,
- Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,
- Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Müşteri bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Şirketimiz, dilediği zaman bu gizlilik ilkesi sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve ziyaretçilerine siteye her girişte bu gizlilik ilkesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
Danışmak / Yardım Almak İstiyorsanız, Bizimle İletişime Geçin